19 pin usb 3.0 to usb 3.1 type c front panel kiti

19 pin usb 3.0 to usb 3.1 type c front panel kiti

19 Pin – USB C Ön Panel Başlık Kablosu, USB 3.0 19 Pin Dişi – USB C Tipi Dişi Panel Montaj Uzatma Kablosu

Boyut: 50CM

Renk: Siyah

Özellikler:

Panel Montaj Vidalı USB 3.0 19 Pin dişi – USB 3.1 C dişi
USB 3.0 19 Pin dişi – USB C dişi adaptör ile, bir USB C kablosu kullanarak USB-a cihazlarınızdaki verileri senkronize edebilir, şarj edebilir ve aktarabilirsiniz. Bu, normal USB ile dizüstü bilgisayarlarınıza ve şarj cihazlarınıza telefonları, tabletleri, flash sürücüleri, fareyi, hub’ları ve diğer USB C çevre birimlerini bağlamanızı sağlar. 4,8 Gbps’ye kadar yüksek hızlı veri aktarımı
Ters Çevrilebilir Konektör: USB arayüzünün en son trendine ayak uydurur. Bu kullanıcı dostu tasarım, bağlantı noktasının yönü hakkında endişelenmeden tüm USB Type-C uyumlu cihazlarınıza takmanıza olanak tanır. Kullanım sırasında gevşemeyi veya düşmeyi önleyen Panel Montajı tasarımı.
19 pimli USB3.0 kablosu ve 2 yüksek hızlı sinyal hattı kullanır. İletkenin empedansını azaltmak için gümüş kaplama malzemenin kullanılması, daha hızlı veri aktarım hızının keyfini çıkarmanızı sağlar.

NOTLAR: Genişletme aksesuarlarının normal kullanımını garanti etmek için lütfen anakartın bir USB 3.0 19 bağlantı noktasına sahip olduğundan emin olun. Tam boy PCI braketi yalnızca standart bir bilgisayar kasasında kullanılabilir, mini bilgisayar kasası için uygun değildir.

  • Gsm – Whatsapp : 0542 512 2 513

E-ticaret Mağaza Adreslerimiz

https://www.gittigidiyor.com/magaza/ars-bilgisayar-elektronik

https://www.n11.com/magaza/arsbilgisayar1

https://www.hepsiburada.com/magaza/arsbilgisayar

https://www.trendyol.com/magaza/ars-bilgisayar-m-130922?sst=0

Etiketler: ,

Bir cevap yazın