msata sdd to 2.5 44 pin IDE çevirici harddsik kutusu

msata sdd to 2.5 44 pin IDE çevirici harddsik kutusu

 • mSATA SSD, 2.5 “PATA / IDE arayüzüne dönüştürür
 • Boyut (L x W x H): 10.00 * 7.00 * 0.90cm / 3.94 “* 2.76″ * 0.35”
 • Tak kullan
 • Ürün sadece 3 cm x 5 cm veya 3 cm x 7 cm ebadında mSATA SSD’yi 2.5 “PATA / IDE’ye kadar destekler.
 • AÇIKLAMA
 • Bu ürün, SSD ve dizüstü bilgisayar uyumluluğu arasında olduğundan arayüz dönüşümünü gerçekleştirebilir, bu yüzden makinenize yüklenebileceğini garanti edemem, lütfen satın almadan önce iki kez düşünün!
  Bu ürün sadece mSATA’yı destekler. SATA Mini PCIE ve PATA Mini PCIE SSD’yi 2,5 “PATA & IDE’ye suppoet edemez.
  Lütfen Windows 7/8 işletim sistemleri için TRIM seçeneğini kapatın.
  SSD, aynı çok eski dizüstü bilgisayarı destekleyemez.
  BIOS’u en son sürüme güncelleyin.
  Lütfen makineyi sabit disk yuvasına, Adaptör kartını sola veya sağa kaydırmaya yerleştirin, ardından sabit disk kartı yuvalarına takılabilir, ancak bilgisayar adaptör kartını tanımlayamaz, çünkü bu DIY ürünleridir. boyutunda biraz sapma var.
  Bu ürün, UDMA5’i desteklemektedir, çalışma koşulu, BIOS sürümü çok düşük olduğu için BIOS.some dizüstü bilgisayarlarının makine tarafından belirlenir, çünkü BIOS sürümü çok düşüktür veya aynı IDE kanalını kullanan dizüstü Optik Disk Sürücüleri ve sabit disk

  Mini PCIe SSD arayüz standardı hakkında:

  Mini PCIe arayüzü, SATA protokolünü kullanan altı A: mSATA Katı Hal Sürücüsü, B: SATA MINI PCIE Katı Hal Sürücüsü, doğası SATA arayüzüdür, ancak pin tanımı mSATA yarıiletken Sürücüsü ile karşılaştırıldığında farklıdır; C: PATA MINI PCIE Katı Hal Sürücüsü, doğası IDE arayüzüdür; D: Raid mSATA; E: 3G veya WIFI modülü; F: Inter Turbo Memory.Six arabirim tanımı türleri tamamen aynıdır; katı hal sürücünün arayüz tanımı.
  Mini PCIE arayüzü katı, aradaki farkın arabirim tanımına sahip olması dışında, ayrıca ayrım uzunluğuna sahiptir: A: yarı yüksek, uzunluk 2.7 cm; B: tam yüksek, uzunluk 5 cm; C: uzunluk 7 cm,

https://urun.n11.com/dvd-ve-hdd-kasalari/msata-sdd-to-25-44-pin-ide-cevirici-harddsik-kutusu-P379522225

Gsm – Whatsapp : 0542 512 2 513

Bir cevap yazın