kulaklık mikrofon ayırıcı Y kablo 3.5 mm dişi to 2x 3.5 mm erkek

kulaklık mikrofon ayırıcı Y  kablo 3.5 mm dişi to 2x 3.5 mm erkek

Ürün Açıklaması

Genel bakış:
3.5mm stereo y-ayırıcı kablo, stereo kulaklığınızı ve Mikrofonunuzu bir PC ses portuna ve mikrofon portuna aynı anda kolayca bağlamanıza izin verir. PC’nize bir mono mikrofon girişi ve bir stereo çıkış eklemenizi sağlar veya Dizüstü bilgisayar, tek bir 3,5 mm ses bağlantı noktası aracılığıyla. Tüm PC Uygulamaları ile çalışır .3.5mm Hoparlör Mic Stereo Ses Y Adaptörü ile PC Adaptörüne Kulaklık Bağlayın, Skype veya Sohbet Programları, MSN Mesenger, Yahoo, Google Voice gibi VOIP Uygulamalarıyla Kullanım için Yeni Kulaklıklarınızı (Ses ve Mikrofon) PC veya Dizüstü Bilgisayarınıza bağlayın. 

 • 3.5mm Hoparlör ve kulaklık İki erkek portlu bölücü: biri PC / Dizüstü Bilgisayarınızdaki Kulaklık Jack için diğeri PC / Dizüstü Bilgisayarınızdaki Mic Jack için.
 • 3.5mm stereo ayırma kablosu, stereo kulaklıklı mikrofon setinizi aynı anda bir PC ses portuna ve mikrofon portuna kolayca bağlamanızı sağlar.
 • Özellikler:
  -Gold, daha iyi ses kalitesi ve daha az kayıp için
  -Giriş: 3.5mm kulaklık veya kulaklık için 4 pozisyonlu dişi
  -Çıkış 1: 3.5mm PC’nizdeki / Dizüstü Bilgisayarınızdaki Kulaklık Girişi için
  3 pozisyonlu erkek -Çıkış 2: 3.5mm PC’nizdeki / Dizüstü Bilgisayarınızdaki Mic Jack için 3 konumlu erkek -Oksijensiz
  bakır, maksimum iletkenlik ve dayanıklılık sağlar.
 • Kablo uzunluğu: Yaklaşık 30 cmYenilikçi Ses Bağlantı Noktaları
  Dell gibi bazı dizüstü bilgisayarlarda, hem ses girişini hem de çıkışı destekleyen tek bir (4 konumlu) 3.5mm ses bağlantı noktası bulunurken, bu yenilikçi kulaklık ayırıcı adaptörü, ses bağlantı noktasını iki ayrı bağlantı noktasına böler – biri mikrofon girişi için kullanılabilir bağlantı ve harici (çıkış) hoparlörleri bağlamak için diğeri-Uygun donanım algılamasını sağlamak için adaptör bilgisayara veya mobil cihaza bağlanmadan önce harici kulaklığın adaptöre takılmasını öneririz.
 •    
 • https://urun.n11.com/kablolar/kulaklik-mikrofon-ayirici-y-kablo-35-mm-disi-to-2x-35-mm-erkek-P379947418
 • Gsm – Whatsapp : 0542 512 2 513

Bir cevap yazın