Bluetooth kablosuz AV alıcısı-vericisi bluetooth audio transsmitter

Bluetooth kablosuz AV alıcısı-vericisi bluetooth audio transsmitter

Bluetooth kablosuz AV alıcısı-vericisi bluetooth audio transsmitter

Bluetooth 5.0 kablosuz AV alıcısı-vericisi alıcısı RCA 3.5mm AUX Jack USB Dongle müzik kablosuz adaptör araba PC TV için kulaklık

Açıklama:

1.BLUETOOTH uyumlu:Bu ses Bluetooth adaptör desteği 3.5mm aux ses ve ayrıca tüm akıllı telefonlar, bluetooth ses cihazları (Bluetooth kulaklıklar, Bluetooth hoparlörler ve çok daha fazlası) ve ses giriş portu ile stereo ekipman ile uyumludur. Merkez önündeki düğmeye basarak, alıcı ve verici cihazı bir sonraki Bluetooth cihazına eşleştirmeye başlayacaktır.

2. Verici alıcı modu:Bu kablosuz adaptörü kullanarak 2in1 tasarımı, tüm sesleri serbestçe ve kolayca gönderebilir ve alabilirsiniz. Verici, TV, AV alıcısı, radyo ve diğer ev ses kaynağı cihazlarınızı Bluetooth kulaklıklarınıza veya hoparlörlerinize müzik akışı sağlar; alıcı, ev stereo veya AV alıcısı gibi Bluetooth olmayan cihazların ve cep telefonunuzdan/pc’nizden kablosuz olarak müzik akışı sağlar.

3. Net ses:A2DP destek ses istemleri, yüksek kaliteli ses ses alır, size iyi performans ile 9m ye kadar çalışma aralığı sunuyor, telefona cevap verirken veya geç gece gösterileri izlerken size iyi bir deneyim verir. Net ses elde etmek için, şarj ederken 3.5mm Bluetooth verici-alıcı kullanmamanızı öneririz.

4. Kablosuz fonksiyonu:Kimseyi uyandırmadan gece geç saatlerde futbol/beyzbol/boks/Golf / NBA oyunu izlemek ister misiniz? Bu sizin için harika bir seçim. Bluetooth verici işlevi kablosuz olarak tv’nizden Bluetooth hoparlörlerine veya kulaklıklara veya dahili bluetooth’dan yoksun taşınabilir CD çalarlar gibi eski medya cihazlarına ses aktarır.

Özellikler:

Bluetooth kablosuz AV alıcısı-vericisi olarak 2 in 1 Bluetooth verici ve alıcı, Bluetooth fonksiyonu olmayan ses cihazları (MP3, MP4, TV ve PC vb.) için özel olarak tasarlanmıştır. Bluetooth vericisini Bluetooth özellikli ses cihazlarına, bu ses cihazlarını Bluetooth özellikli ses cihazlarına değiştirerek, birlikte verilen 3.5mm ses fişi ile Bluetooth işlevi olmadan bağlayabilirsiniz. Ve Bluetooth özellikli kulaklık ve hoparlör ile çalışmasını sağlamak; Bluetooth ses alıcısı olarak , araba Stereo sistemleri ve ev ses sistemi için özel olarak tasarlanmıştır. Geleneksel araba Stereo sistemlerini ve ev ses sistemini Bluetooth özellikli olanlara dönüştürebilir ve Bluetooth özellikli akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayar, tablet vb. Bu ürün ile, telefonunuzdan, dizüstü bilgisayarınızdan, tabletinizden kablolarla uğraşmadan müzikten büyük ölçüde yararlanabilirsiniz.

 

Bluetooth: V5.0

Tahmini iletim mesafesi: 10m / 33ft

Pil sürümü olmadan yükseltildi (USB şarj ile desteklenmektedir)

Şarj: mikro USB 5V/0.5A

Ses bağlantı noktası: 3.5mm

Renk: siyah

Ana ürün boyutu: 9.7*5.8*1.2cm / 3.82*2.28 * 0.47in

https://urun.n11.com/bluetooth-urunleri/bluetooth-kablosuz-av-alicisi-vericisi-bluetooth-audio-transsmitt-P455060562

  • Gsm – Whatsapp : 0542 512 2 513

 

Bir cevap yazın