Bluetooth kablosuz AV alıcısı-vericisi TX6 NFC audio receiver

Bluetooth kablosuz AV alıcısı-vericisi TX6 NFC audio receiver

2 In 1 kablosuz bluetooth 4.2 adaptörü TX6 NFC alıcı verici müzik ses adaptörü AUX girişi veya RCA Port PC için

TX6Kablosuz ssions manlar almak ve göndermek veya müzik almak için nfc’yi entegre eden bir Bluetooth adaptörüdür. Adaptörü evinize, arabanıza, arka bahçenize veya ofisinize yerleştirin. Bağdaştırıcıyı Bluetooth olmayan bir cihazın AUX girişi veya RCA portuna bağlayın ve güç düğmesine basın. Otomatik olarak eşleştirme moduna girer. Alıcıyı hızlı bir şekilde bağlamak için ilk kurulumdan sonra otomatik olarak eşleştirin. Özel özellikler: Bluetooth olmayan HIFI ‘yi Bluetooth özellikli cihazlara dönüştürün, herhangi bir A2DP cihazını kullanarak müzik çalmanıza izin verin.

 

Özellik

1. alıcı: hoparlörlere, kulaklıklara vb. Kablosuz olarak bağlanır. bluetooth olmayan hoparlörlere veya kulaklıklara basit bir 3.5mm bağlantıyla, ana cihazınızdan (akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar) kablosuz olarak müzik aktarabilirsiniz. Parmaklarınızın ucunda artan müzik-yepyeni bir şekilde keyfini çıkarın.

2. vericiler: tv’lere, MP3 çalarlara, CD çalarlara vb. Kablosuz olarak bağlanır. tv’nize bağlayabilir ve uyurken sevdiklerinizi rahatsız etmeyecek özel gece şovlarının tadını çıkarabilirsiniz.

3. Daha kapsamlı uyumluluk ve daha iyi bağlantı: 10 metreye kadar menzil ve istikrarlı sinyal sağlar. Bu Bluetooth verici alıcı, kablo stereo ve kulaklıkları akıllı telefonlar ve hatta TV/PC/MP3 çalarlar gibi çoğu ses çıkış cihazından sinyal almak için Bluetooth donanımlı bir sisteme dönüştürmek için idealdir.

4. Genişletilmiş oynatma süresi: dahili pil taşınabilir kullanım için kullanılabilir, ya da hızlı bir şekilde USB kablosu üzerinden şarj edilebilir ve şarj ederken kullanılabilir. Kesintisiz müzik akışı, radyo veya telefonun tadını çıkarabilirsiniz.

5. NFC yakın alan eşleştirme desteği, NFC eşleştirme yaparken otomatik olarak Bluetooth kablosuz bağlantısını açar veya kapatır

Ürün özellikleri

Ürün adı: NFC Bluetooth müzik alıcısı verici 2-in-1 adaptörü

Model numarası: BOLS-TX6

Malzeme: ABS

Bluetooth sürümü: Bluetooth 4.2

Mesafe: 10 metre

Çalışma gücü: 5 V

Uyumlu: tüm Bluetooth ses cihazları ile uyumlu ve A2DP/AVRCP/HFP protokolünü destekler

Paket İçeriği:

Bluetooth alıcısı ve verici 2 in 1 x1

USB şarj kablosu x1

3.5 MM ses kablosu x1

RCA-3.5mm ses kablosu x1

https://urun.n11.com/bluetooth-urunleri/bluetooth-kablosuz-av-alicisi-vericisi-tx6-nfc-audio-receiver-P455085073

  • Gsm – Whatsapp : 0542 512 2 513

Bir cevap yazın