TEKNOLOJİ'NİN YENİ ADRESİ ARS BİLGİSAYAR.NET

36 Pin Mini SAS SFF 8087 RAID sunucu sabit diski veri kablosu 50 cm

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka: : keepro
  • Ürün Kodu: : 0757091012039
  • Stok Durumu: : 5
  • Barkod : 0757091012039
  • Fiyat:   0,00TL

 

36 Pin Mini SAS SFF 8087 RAID sunucu sabit diski veri kablosu 50 cm

SFF 8087 8087 veri kablosu dönüştürücü sunucu sabit diski tel için 50cm SAS SAS adaptör kablosu
Özellik:
A. SAS (seri ekli SCSI), popüler seri ATA (SATA) sabit disk ile aynı olan yeni nesil SCSI teknolojisidir. Daha iyi iletim hızı elde etmek ve bağlantı kablosunu kısaltmak için seri teknolojisini kullanır. Iç alanı geliştirmek, vb.
SAS, paralel SCSI arayüzünden geliştirilmiş yeni bir arayüzdür. Bu arayüz, depolama sisteminin performansını, kullanılabilirliğini ve genişletilebilirliğini geliştirmek ve SATA sabit diskler ile uyumluluk sağlamak için tasarlanmıştır.
B. SAS arayüz teknolojisi SATA ile geriye dönük uyumlu olabilir. Özellikle, ikisinin uyumluluğu esas olarak fiziksel tabakanın ve protokol tabakasının uyumluluğuna yansıtılır.
Fiziksel katmanda, SAS arayüzü ve SATA arayüzü tamamen uyumludur. SATA sabit diskler doğrudan SAS ortamında kullanılabilir.
Arayüz standardı'ndan SATA, sas'ın bir alt standardıdır. Bu nedenle, SAS denetleyicisi SATA sabit disklerini doğrudan kontrol edebilir. Ancak, SATA ortamında doğrudan kullanılamaz, çünkü SATA denetleyicisi SAS sabit disk 'i kontrol edemez;
Protokol katmanında SAS üç tip protokolden oluşur ve ilgili protokoller farklı bağlı cihazlara göre veri iletimi için kullanılır. Bunlar arasında, SCSI komutlarını iletmek için seri SCSI protokolü (SSP) kullanılır; Bağlı cihazları korumak ve yönetmek için SCSI yönetim protokolü (SMP) kullanılır; ve SATA ve SATA arasındaki verileri aktarmak için SATA kanal protokolü (STP) kullanılır.
Bu nedenle, bu üç protokolün işbirliği altında, SAS SATA ve bazı SCSI cihazları ile sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir.

Özellikleri :
Ürün adı: SAS 8087 ila 8087 aktarım kablosu
Renk: siyah
Tahmini Kablo uzunluğu: 50cm


Paket içeriği

1 x Mini SAS 36P Mini SAS 36P veri kablosu

KARGO NOTU:

Mağazamızdan Birden Fazla Ürün Almaniz Durumunda Ürünler Tek Kargo İle Gönderilir.

Hafta İçi 16.00'a Kadar Olan Siparişleriniz Aynı Gün Kargoya Verilmektedir.(Özel Günler ve Tatil Günleri Hariç)
Cumartesi 11:00'a Kadar Olan Siparişleriniz Aynı Gün Kargoya Verilir.(Özel Günler ve Tatil Günleri Hariç)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi